Francouzská kosmetika Payot Paris působí na trhu od roku 1925. Její zakladatelka, doktorka Nadia Payot zasvětila péči o pleť celý svůj život.

Payot Paris je luxusní kosmetika založena na nejnovějších vědeckých výzkumech, inovačním složení, ale i na tom jak ji smyslově vnímáme. Obsahuje celou řadu přírodních ingrediencí, jako jsou minerály, výtažky z léčivých bylin a další aktivní látky prospěšné pro pleť.

A v neposlední řadě v laboratořích Payot kladou důraz, za poslední roky na materiály profesionálních masek, které jsou šetrné k životnímu protředí.

Ponořte se do světa luxusu, příjemných vůní a vyzkoušejte ošetření pleti na profesionální úrovni ,přímo Vám šité na míru. Přípravky na domácí péči vám ráda doporučím, lze je zakoupit u nás v salonu.

POZOR!! Od všech prodejů přes e-shopy se distancuji, nemohou zaručit kvalitu nabízených výrobků a ani to, že je to originál a ne plagiátorská výroba za účelem obohacení!!!

Jedná se o hypoalergenní kosmetiku, která je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Je Dermatologicky testovaná. ( Netestováno na zvířatech )!!