KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetika Payot Paris nabízí širokou škálu kosmetických ošetření. Od základních krémových masek po Luxusní míchací, plátové či alginátové. Legendární 42Masáž payot celé ošetření pozdvihne do Spa výšin. Nechte se hýčkat i vy.

Preventivně doporučuji kosmetické ošetření pleti absolvovat po 4 týdnech! !!

Žádá-li si pleť intenzivnější zásah – doporučuji intervaly ošetření zkrátit.

SKIN SCRUBBER

Jedná se o kosmetický přístroj, který bezbolestně, hloubkově a efektivně čistí pleť. Ultrazvuková špachtle nebo-li Ultrasonic Scrubber je přístroj k neagresivnímu, bezbolestnému a vůbec nejšetrnějšímu kosmetickému ošetření, které je vhodné pro všechny druhy pleti. Scrubber čistí pleť o frekvenci 28.000 Hz (velmi vysoký tón pro člověka neslyšitelný, zcela bezpečný).

Ultrazvuk spolu s vhodnými přípravky pomůže uvolnit ucpané pory , zmírnit nežádoucí pigmentaci a milie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a projasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.
!!! Ošetření ultrazvukem si bohužel nemohou dopřát osoby, které mají kardiostimulátor, těhotné ženy, osoby trpící epilepsií a závažným onemocněním srdce, nebo které mají čerstvý zánět na ošetřované kůži !!!


CHEMICKÝ PEELING

Inovační řešení s mimořádnými výsledky.
Chemické peelingy jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí. Volba druhu a koncentrace peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu či zvláštnostech každého klienta. 

Profesionální kosmetika Mesosystem přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních látek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže.

Ošetření pleti se provádí buď jednorázově, kdy dochází k okamžitému efektu. Po domluvě s klientkou se, dle tipu pleti doporučuje absolvovat více kúr pro výraznější a dlouhodobější efekt alespoň 3 až 6 opakování jednou nebo 2 krát ročně.

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

Tato masáž využívá speciální jemnou hmatovou techniku, která efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu.Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. Urychluje hojení a zjemnění jizev. 

Obličejová lymfatická drenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívána též v programu anti-aging.


DEPILACE

Toužíte po hladké pokožce na několik týdnů? Pak doporučuji vyzkoušet Depilaci teplým voskem. Jedná se o metodu odstraňující nežádoucí ochlupení.
Depilace teplým voskem je vhodná téměř pro všechny partie těla. Depilovány mohou být např. lýtka, stehna, ruce, partie v obličeji, záda nebo podpaží.
Délka chloupků se doporučuje cca 5 mm, aby vosk vzal pomocí depilačních pásek všechny chloupky.
Po depilaci teplým voskem vydrží pokožka hladká 4-6 týdnů, poté je nutno aplikaci opakovat. Při opakované metodě jsou chloupky oslabovány.
Bezprostředně po aplikaci nedoporučuji navštěvovat solárium, saunu, páru ani bazén a doporučuji omezit kontakt na přímém slunci. Vše zmíněné, možno po 24hodinách.

PERMANENTNÍ MAKE-UP / POWDER BROWS

PM je metoda dočasné pigmentace pokožky, která vám usnadní každodenní líčení.

Specializuji se na permanentní Make-up obočí. Především na nejnovější techniky Powder Brows/Magic Shading. (poslední absolvovaný kurz v PERFECT ACADEMY).

Tetuji strojkem, kdy tato technika vydrží zhruba 2-3 roky záleží na tipu pokožky. Po té doporučuji pigment obnovit.