SLUŽBY, KTERÉ NABÍZÍM V SALONU

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Kosmetika Payot Paris nabízí širokou škálu kosmetických ošetření. Od základních krémových masek po Luxusní míchací, plátové či alginátové. Legendární 42Masáž payot celé ošetření pozdvihne do Spa výšin. Nechte se hýčkat i vy.

Preventivně doporučuji kosmetické ošetření pleti absolvovat po 4 týdnech! !!

Žádá-li si pleť intenzivnější zásah – doporučuji intervaly ošetření zkrátit.

SKIN SCRUBBER

Jedná se o kosmetický přístroj, který bezbolestně, hloubkově a efektivně čistí pleť. Ultrazvuková špachtle nebo-li Ultrasonic Scrubber je přístroj k neagresivnímu, bezbolestnému a vůbec nejšetrnějšímu kosmetickému ošetření, které je vhodné pro všechny druhy pleti. Scrubber čistí pleť o frekvenci 28.000 Hz (velmi vysoký tón pro člověka neslyšitelný, zcela bezpečný).Ultrazvuk spolu s vhodnými přípravky pomůže uvolnit ucpané pory , zmírnit nežádoucí pigmentaci a milie, zjemnit vrásky a jizvy, ošetřit akné a zbavit kůži nadbytečných odumřelých buněk a nečistot. Ošetřená kůže je opět hladká, pružná a projasněná. Při ošetření je klientce zaručena maximální bezpečnost a vysoká účinnost.
!!! Ošetření ultrazvukem si bohužel nemohou dopřát osoby, které mají kardiostimulátor, těhotné ženy, osoby trpící epilepsií a závažným onemocněním srdce, nebo které mají čerstvý zánět na ošetřované kůži !!!

CHEMICKÝ PEELING

Inovační řešení s mimořádnými výsledky.
Chemické peelingy jsou určeny pro hloubkovou obnovu a silné omlazení pleti, odstranění vrásek, akné, starších pigmentových skvrn a dalších defektů či známek předčasného stárnutí. Volba druhu a koncentrace peelingu záleží na povaze a intenzitě ošetřovaného případu či zvláštnostech každého klienta. Profesionální kosmetika Mesosystem přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních látek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže.Ošetření pleti se provádí buď jednorázově, kdy dochází k okamžitému efektu. Po domluvě s klientkou se, dle tipu pleti doporučuje absolvovat více kúr pro výraznější a dlouhodobější efekt alespoň 3 až 6 opakování jednou nebo 2 krát ročně.